Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandta w Warszawie

Świąteczne akcje charytatywne

Drodzy Rodzice!

W dniach od 1 do 22 grudnia 2021 w WBS odbędzie się akcja POMÓŻ ZWIERZĘTOM. Celem akcji jest wsparcie schroniska w Józefowie i mieszkających w nim zwierząt poprzez przekazywanie darowizn. W tym czasie będziemy zbierać stare i używane koce, ręczniki, pościel, a także karmę dla zwierząt lub pieniądze na zakup karmy dla zwierząt. Uczniowie klasy 4c odwiedzą w najbliższych dniach poszczególne klasy WBS, aby poinformować je o wszystkim, co warto wiedzieć o kampanii. Pomóżmy wszyscy, aby zwierzęta ze schroniska w Józefowie mogły godnie przeżyć świąteczny czas.
Dziękujemy za pomoc!

W dniach 29 listopada - 12 grudnia organizujemy zbiórkę używanych butów sportowych na rzecz dzieci z warszawskich domów dziecka. Możecie w ten sposób przekazać buty, z których wyrosły Wasze dzieci, a które będą mogły posłużyć komuś innemu. Co ważne, zbieramy buty TYLKO w dobrym stanie!

Obuwie można przekazywać w Biurze Akademii (ul. Ledóchowskiej 3, w godzinach 9-17) bądź przy okazji treningów po wcześniejszym ustaleniu tego z trenerem prowadzącym.

Z góry dziękujemy za każdą przekazaną parę butów!